BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa Birliği Eramus+ Programı Kapsamında Kabul Edilen Müdürlüğümüze Ait "Dezavantajlı Gençlere Mesleki Yardım"" İsimli Projemizin Portekiz Hareketliliği Öğrenci,Öğretmen Ve İdarecilerimiz Tarafından Başarıyla Gerçekleştirildi.

Avrupa Birliği Eramus+ Programı Kapsamında Kabul Edilen Müdürlüğümüze Ait

Avrupa Birliği Eramus+ Programı Kapsamında Kabul Edilen Müdürlüğümüze Ait "Dezavantajlı Gençlere Mesleki Yardım"" İsimli Projemizin Portekiz Hareketliliği Öğrenci,Öğretmen Ve İdarecilerimiz Tarafından Başarıyla Gerçekleştirildi. 12 Öğrenci Sayın Valimizin de desteğiyle yurt dışına gidecek öğrenciler, 2 gün İstanbul gezisi yaptıktan sonra 9 Öğretmen eşliğinde Portekiz EPBEğitim Okuluna ziyaretlerde bulunup, Meslek Edinme, İş Bulma, Mesleki Rehberlik açısından incelemelerde bulunuldu. İncelemeler esnasında EPB Eğitim Müdürü Jose OLİVEiRA, Sorumlu DIP ve DCM Dr. Joana Costa ve ALexandra Coruna, Müh Helder Carvalho eşlik ettiler.

Aynı zamanda EPB Eğitim Kurumunun Web adresinde ziyaretlere yer verildi.

http://www.epb.pt/noticias/professores-e-alunos-turcos-visitaram-epb

 

 

portekiz gezisiportekiz gezisiportekiz gezisiportekiz gezisiportekiz gezisiportekiz gezisiportekiz gezisiportekiz gezisiportekiz gezisiportekiz gezisi

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.