BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OĞUR, KIZ ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Mürteza Oğur, okul ve pansiyon ziyaretleri kapsamında Ayşe Özyeğin ve Hatuniye İmam Hatip Lisesi Kız Öğrenci pansiyonlarını ziyaret etti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OĞUR, KIZ ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

 

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Mürteza Oğur, okul ve pansiyon ziyaretleri kapsamında Bitlis Merkez´e bağlı Ayşe Özyeğin ve Hatuniye Kız Öğrenci Pansiyonunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

 

İlk olarak Ayşe Özyeğin Kız Öğrenci Yurdu´nu ziyaret eden Oğur, pansiyona ait dinlenme salonunda öğrencilerle bir araya gelerek, öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra sorun ve önerilerini dinledi. Daha sonra İl Müdürü Oğur, öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldikten sonra odaları gezerek incelemelerde bulundu.

 

Daha sonra Hatuniye İmam Hatip Lisesi Kız Öğrenci Yurdu´nu ziyaret eden Oğur, kahvaltıda öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti. Öğrencilerin sorun ve önerilerini dinledikten sonra İl Müdürü Oğur, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.