BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Korkmaz'ın Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Mehmet Emin Korkmaz'ın Yıl Sonu Mesajı

     Değerli veliler, bir eğitim ögretim yılının daha sonuna geldik. Bugün 6450 öğretmen, 88935 ögrecimiz ile beraber 180 iş günü içerisinde yaptığımız meşakkatli ve özverili bir çalışmanın sonunda çocuklarımıza karne vereceğiz. Çocuklarımıza vermiş olduğumuz karneler eğitim öğretim süreci içerisinde çocuklarımızdaki bilgi, beceri ve davranış değişikliğinin göstergesidir. Eğitim öğretim yılı içerisinde çocuklarımızdaki olumlu davranış değişikliklerini sizler de farkedeceksiniz. Çocuklarımızın almış olduğu karnelerde ailelerin mutlaka bir etkisi vardır. Sizler de karneleri değerlendirirken lütfen payınıza düşen kısmını iyi analiz edin ve çocuklarımızı sevin onlar bizim geleceğimizdir.

     Sevgili çocuklar, bir eğitim öğretim yılını daha bitirdik. Yıl içerisinde sevindiğiniz, zorlandığınız, kırgınlığınızın olduğu anlar yaşanmış olabilir. Eğitim bir bütündür ve paydaşları çok olan bir süreçtir. Yaz tatilinde iyi dinlenin, iyi eğlenin ve bol bol kitap okumaya çalışın.

     Değerli öğretmenler hiç bir eğitimin kalitesi öğretmenin kalitesini geçemez. Bu sebepten dolayı yıl içerinde karşılaşmış olduğunuz  zorlukların nedenlerini iyi inceleyin. 2023 eğitim vizyonuna tatil döneminde iyi hazırlanın. Önümüzdeki eğitim öğretim yılı ile beraber meşekkatli ve zorlu bir dönem yeniden başlayacaktır iyi dinlenin. Sizler çok değerlisiniz. Sizlere ve öğrencilere iyi tatiller diliyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Mehmet Emin KORKMAZ
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              İl Milli Eğitim Müdürü

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.