BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Mürteza OĞUR  okul/kurum ziyaretleri kapsamında, 75 Yıl İlkokulu-Ortaokulu, Fatih İlkokulu-Ortaokulunu ziyaret etti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

Okul idareci ve öğretmenleri ile öğretmenler odasında toplantı yaparak tanıştı.  İdareci ve öğretmenlerin taleplerini dinledi. Sayın Mürteza OĞUR ülkemizin çeşitli yerlerinden gelerek ortak amaç olan eğitimi amaç alarak çalışan öğretmenlerimizin belirgin ve nitelikli bir eğitim verebilmeleri için;  bir birini anlayan, dinleyen bir ekip çalışması ile hareket etmeleri gerektiğini ifade etti. Toplumu yönlendiren ve memleketin geleceğini oluşturan öğretmenlerimizin kendilerinin sürekli olarak yenilemeleri gerektiğini belirti.

  

 

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mürteza OĞUR, idareci ve öğretmenler eşliğinde sınıfları gezerek, öğrencilerle sohbet etti. Okulların fiziki imkânlarını da yerinde görerek, imkânların çok iyi seviyede olduğunu iki okulumuzun ekip çalışması ve dayanışma yönüyle diğer okullarımıza örnek teşkil edebilecek seviyede olduğunu belirtti , iyi bir ders yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.

 

fatil ilk orta 75. yıl okulufatil ilk orta 75. yıl okulufatil ilk orta 75. yıl okulufatil ilk orta 75. yıl okulufatil ilk orta 75. yıl okulu

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.