BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN KORKMAZ GAYDA ve KARASU YBO’da İNCELEMELEDE

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Mehmet Emin KORKMAZ beraberinde İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları  Hüseyin ULUDAĞ,Bedirhan EKİNCİ ve Hizan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ile birlikte öğlen saatlerinde Hizan Gayda Kız YBO ve Karasu  YBO’da incelemelerde bulundu.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN KORKMAZ GAYDA ve KARASU YBO’da İNCELEMELEDE

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Mehmet Emin KORKMAZ beraberinde İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları  Hüseyin ULUDAĞ,Bedirhan EKİNCİ ve Hizan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ile birlikte öğlen saatlerinde Hizan Gayda Kız YBO ve Karasu  YBO’da incelemelerde bulundu.

Sayın KORKMAZ, Yemekhane Mutfak,  Öğrencilerin kaldığı pansiyon ve etüt merkezileri hakkında okul idarecilerinden bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın KORKMAZ ziyaretlerindeki amacın ise ; “Öğretmen ve idarecileri görevleri başında ziyaret etmek, okulların eğitim düzeyi ile kapasitesinin yükseltilmesinin ayrıca yatılı okullarımızda yaşanan sorun ve sıkıntıların neler olduğunu görmek ve önlemek için yerinde inceleme yaparak.” Eğitimcilerimize rehberlik yapmak olduğunu ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Okul İdareci ve Öğretmenleri ile Sıcak ve Samimi Sohbet gerçekleştirdi.

 

S
19-07-201819-07-2018

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.