BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M. Emin KORKMAZ´ın Yarıyıl Tatil Mesajı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M. Emin KORKMAZ´ın Yarıyıl Tatil Mesajı.

 2018-2019 Eğitim öğretim yılı birinci dönem mi 18 Ocak Cuma günüOcak Cuma günü 89.423 öğrencimiz ve 5679 öğretmenimizle 18 Ocak 2019 Cuma günü karne dağıtım törenlerinin ardından yarıyıl tatiline çıkılacak.  21 Ocak- 01 Şubat tarihleri arasında uygulanacak yarıyıl tatilinin ardından 2. Dönem 04 Şubat pazartesi günü başlayacak. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 14 Haziran Cuma günü sona erecek. 

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının birinci dönemini İlimizde şükürler olsun ciddi bir problem yaşamadan en iyi şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Eğitimlerle, projelerle yoğun geçen bir döneminin başarıyla tamamladık. Sayın Valimiz olmak üzere ilimizin eğitimine katkı sunan tüm, kurum ve kuruluşlara, basın mensuplarımıza, eğitime gönül vermiş herkese şükranlarımı sunuyorum.

Değerli öğretmen arkadaşlarım,

Özveriyle çalışarak geldiğimiz bu dönemin sonunda sizlere yürekten kutluyorum.Sizler, öğrencilerimizin hayat yolculuğunda her zaman bir numaralı rehberi olmaya devam edeceksiniz.Emin olun ki sizler

21.yüzyıl Türkiye’sini  muasır medeniyet seviyesi üzerine çıkaracak kadroları yetiştiriyorsunuz.Çalışmak ve hayata ümitle bakmak, insanın en büyük sermayelerindendir.

2018-2019 eğitim-öğretim yılının 1. dönemin sona erdiği bugünlerde emeği geçen yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi, velilerimizi ve eğitim camiasında görev alan tüm personelimizi özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yarıyıl tatili diliyorum.

 

M. Emin KORKMAZ

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.