BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Başkanlığında Öğretmenlerle Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ başkanlığında düzenlenen genel değerlendirme toplantılarına Şube Müdürlerimizde  katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Başkanlığında Öğretmenlerle Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ başkanlığında düzenlenen öğretmenlerle genel değerlendirme toplantıları ve okul ziyaretleri;  eğitimin niteliğini arttırma,görev başındaki öğretmenlere moral ve motivasyon sağlamak, okuldaki ihtiyaçları yerinde görme, değerler eğitimi ve diğer konular ile ilgili görüş alış verişinde bulunmak üzere bir kaç okulumuz da incelemeler de bulunuldu.

(Tahsin Barutçu Anadolu Lisesi,Cemil Özgür Teknik ve Endüstri Anadolu Lisesi,Necibe Gencer Kız Teknik ve Anadolu Lisesi,Hikmet Kiler Fen Lisesi,Nurullah Eren Anadolu Lisesi,Bitlis Anadolu Lisesi,Bitlis Lisesi,Toki Ortaokulu,100. Yıl Atatürk Ortatokulu,TOBB Ortaokulu ve 8 Ağustos İlk/Ortaokulları)

toplantı1toplantı1toplantı1toplantı1toplantı1toplantı1toplantı1toplantı1toplantı1toplantı1toplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantı

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.