BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Hizan İlçemizde İncelemelerde Bulunarak Hizan Sağınlı ve YBO Öğrencilerini Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Necdet İNAN ve Yatırım Birimi Şefimiz Cemal ÇINAR Hizan İlçemizi ziyaret etti. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Hizan İlçemizde İncelemelerde Bulunarak Hizan Sağınlı ve YBO Öğrencilerini Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Necdet İNAN ve Yatırım Birimi Şefimiz Cemal ÇINAR Hizan Ekinli Köyü Deliklitaş Mezrası,Hizan Sarpkaya Köyü Mut Mezrası,Hizan Sarpkaya Köyü Öztoprak Mezrası ve Hİzan Hacı Mehmet Köylerinde okul yerleri ile ilgili incelemelerde bulundu.Bu incelemelerin ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Hizan Sağınlı ve Hizan Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri ile biraraya geldi.

Hizan Ekinli Köyü Deliklitaş MezrasıHizan Ekinli Köyü Deliklitaş MezrasıHizan Ekinli Köyü Deliklitaş MezrasıHizan Ekinli Köyü Deliklitaş MezrasıHizan Ekinli Köyü Deliklitaş MezrasıHizan Ekinli Köyü Deliklitaş MezrasıHizan Ekinli Köyü Deliklitaş MezrasıHizan Ekinli Köyü Deliklitaş Mezrası

hizan ziyareti

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.