BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Mutki,Hizan ve Güroymak´ta Okul ve Pansiyon Arsalarını yerlerinde inceledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Mutki,Hizan ve Güroymak´ta Okul ve Pansiyonların yapılacağı arsaları yerinde inceledi. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Mutki,Hizan ve Güroymak´ta Okul ve Pansiyon Arsalarını yerlerinde  inceledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Hizan ilçemizde 16 Derslikli İHL ve 200 Öğrencilik Pansiyon ,16 dersilkli Teknik Lise ve 200 Öğrencilik Pansiylon, Mutki İlçemizde 16 Derslikli İHL ile 200 Öğrencilik Pansiyon, Güroymak İlçemizde  16 Derslikli İHL ve 200 Öğrencilik Pansiyon ve Fatih 10 derslikli ortaokulun yapılacağı arsaları yerinde inceledi.

mutki,hizan,güroymakta arsa incelemelerimutki,hizan,güroymakta arsa incelemelerimutki,hizan,güroymakta arsa incelemelerimutki,hizan,güroymakta arsa incelemelerimutki,hizan,güroymakta arsa incelemelerimutki,hizan,güroymakta arsa incelemelerimutki,hizan,güroymakta arsa incelemelerimutki,hizan,güroymakta arsa incelemeleri

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.