BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ'ın Anneler Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ'ın Anneler Günü Mesajı

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de "Anneler Günü" olarak kutlanmaktadır. Tarifi imkânsız bir sevginin ve şefkatin timsali olan, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an dahi çıkartmayan annelerimiz; bizleri dünyaya getiren, hayatımız boyunca en büyük destekçimiz olan, tarifi imkânsız değerlerimizdir.

Toplumumuzun temelini oluşturan, aileyi fedakârlıkları ile bir arada tutan, Sevgili Peygamberimizin Cennet Annelerin Ayakları Altındadır hadisinde yer bulan kıymetli annelerimiz; her şeyin en güzeline layıksınız. Sizler sevgi ve şefkatle nesillerin yetiştirilmesinde en büyük paya sahipsiniz. Bizi biz yapan değerlerin aktarılmasında yeni nesillerde yaşatılmasında en büyük yapı taşısınız.Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzellik adına her ne varsa gösteren annelerimiz sadece bugün değil, her zaman aklımızda bir ömür yüreğimizdesiniz

 

Bu duygu ve düşüncelerle, yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla eli öpülesi başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm annelerimizin "Anneler Günü" nü kutluyor, hepsine ayrı ayrı sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mehmet Emin Korkmaz

İl Milli Eğitim Müdürü

 

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.