BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mürteza OĞUR´un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mürteza OĞUR´un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

     Türk tarihinin en görkemli zaferlerinden birisi olarak kabul edilen 30 Ağustos Zaferi´nin 92. Yıl Dönümünü gururla kutlamanın sonsuz heyecanı ve  sevinci içerisindeyiz.

     30 Ağustos Zaferi;ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret almak isteyen devletlere karşı,yokluk içinde,en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde,yüce milletimizin sarsılmaz azmi,yüksek iradesi,vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir.

      Başta Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere;Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını,vatanımız için canı pahasına görev yapan şehitlerimizi,gazilerimizi ve günümüzde terör eylemlerinde şehit olan Türk Silahlı Kuvvetleri ile güvenlik güçleri mensuplarımızı,öğretmenlerimizi ve hayatını yitiren vatandaşlarımızı saygı ve rahmletle anıyor;Zafer Bayramınızı kutluyorum.

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.