BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. MÜRTEZA OĞUR´UN YENİ YIL MESAJI

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Mürteza Oğur, yeni yıl münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. MÜRTEZA OĞUR´UN YENİ YIL MESAJI

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Mürteza Oğur yeni yıl münasebetiyle yayınladığı mesajda, yeni yılın tüm milli eğitim camiası için hayırlara vesile olmasını diledi.

 

Oğur, yayınladığı yeni yıl mesajında şunları kaydetti;

 

"Hüzün ve mutluluğu bir arada yaşayarak 2014 yılını geride bırakmanın heyecanını yaşıyoruz. Geride bıraktığımız 2014 yılı içerisinde milli eğitim olarak bir taraftan birçok projeye imza atmanının mutluluğunu yaşarken, diğer taraftan bir önceki yılda hayata geçiremediğimiz projeleri 2015 yılında yapmayı hedefleyerek yeni yıla giriyoruz. Yeni yılda Bitlisimizin eğitimdeki başarı çıtasını yükseltmek için gücümüze güç katarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. 2015 yılının Bitlis´in yılı olmasını, Bitlis´in eğitimde daha çok adından söz ettirmesi en büyük temennimizdir.

 

Yeni yılın başta ülkemize ve Bitlisimize hayırlara vesile olmasını dilerken, diğer taraftan 2015 yılının başta öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz, idarecilerimiz ve genel anlamda milli eğitim camiamız için hayırlı ve mutlu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

 

                                                                                                                           Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü

                                                                                                                                   Mürteza OĞUR

 

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.