BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI ADİLCEVAZ´DA YAPILDI

Adilcevaz ilçesinde, milli eğitim müdürleri 2015 yılı faaliyet toplantısı yapıldı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI ADİLCEVAZ´DA YAPILDI

Adilcevaz ilçesinde, milli eğitim müdürleri 2015 yılı faaliyet toplantısı yapıldı.

İlçenin turistik yerlerinden olan Aygır Gölü Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Murteza Oğur, Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bedirhan Ekinci, Teftiş Başkanı Yaşar Yılmaz, Adilcevaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kurbani Özdaş, Ahlat Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, Mutki Milli Eğitim Müdürü M. Sani Ekin, Tatvan Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer, Güroymak Milli Eğitim Müdürü Emrullah Sabaz, Hizan Milli Eğitim Müdürü Necdet İnan, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğretim Görevlisi Şakir İşleyen ve ilçe milli eğitim şube müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Mürteza Oğur, Adilcevaz’da bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, "İlçe milli eğitim müdürlerimizle bir karar alarak her ay bir ilçemizde toplantı yapma kararı aldık ve bu kapsamda ilk toplantımızı Ahlat’ta yapmıştık. 2015 yılının ilk toplantısını ve aynı zamanda faaliyet toplantısının ikincisini de Adilcevaz ilçemizde yaptık. Toplantılarımız neşeli geçiyor. Bu toplantılar sayesinde eğitim sorunlarımızı tartışıyoruz ve eksikliklerimizi tespit ediyoruz. Aynı zamanda arkadaşlarımız görüşlerini belirtiyorlar. Adilcevaz ilçemizde bulunmaktan çok mutlu olduk. İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyorum. Ayrıca belediye başkanımıza aramızda bulundukları ve bizleri karşıladıkları için şükranlarımı sunuyorum. Bu güzel ortamda bulunduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Toplantı sonrası milli eğitim müdürleri, Belediye Başkanı Necati Gürsoy tarafından yenilenerek faaliyete giren Adilcevaz Öğretmenevi’ni ziyaret etti.

 

 

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.