BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Denetimleri Devam Ediyor...

Okul Denetimleri Devam Ediyor...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ, Şube Müdürü Nurettin BİRİŞİK ve Şube Müdürü Fesih YILDIZ ile beraber Narlıdere Yatılı Bölge Ortaokulunda incelemelerde bulundular.

Yeni yapılan çok amaçlı spor salonunda incelemede bulunan İl Müdürümüz sayın KORKMAZ, yapılan incelemeler sonucunda eksikliklerin giderilmesi için teknik elemanları görevlendirdi.

Okul müdürüne bir hafta içerisinde bu eksiklerin giderilmesini isteyen İl Milli Eğitim Müdürümüz takibinin yapılıp, kendisine haber verilmesini istedi.

Pansiyon bölümünde incelemelerde bulunan İl Müdürümüz Sayın KORKMAZ; "çocuklarımızın daha rahat, daha ferah, kendilerini güvende hissedebilcekleri bir mekanda kalmaları bizim için olmazsa olmazlarımızdandır. Bu nedenden dolayı çocuklarımıza kendi öz evlatlarımız gibi bakmak zorundayız" dedi.

İncelemelerden sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın KORKMAZ, öğretmenlerle "2023 Eğitim Vizyonu" ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı. Toplantıda "Eğitim Vizyonu"na dair araştırıp hazır olunması, öğretmenlik yeterliliklerini yerine getirmesi gerektiğini, geleceğimizi şekillendirecek çocuklarımızın temelinin sağlam temeller üzerine atılması için gerekli çaba ve ehemmiyeti göstermeleri gerektiğini dile getirerek, iyi dilek ve temennilerle okuldan ayrıldı.

21-12-201821-12-201821-12-201821-12-201821-12-201821-12-2018

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.