BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZİYA EREN SPOR LİSESİNİN AÇILIŞI YAPILDI.

Eren Ailesi tarafından yaptırılan Ziya Eren Spor Lisesi  Bitlis Valisi Sayın Orhan ÖZTÜRK , Belediye Başkanı Sayın Hüseyin OLAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mürteza OĞUR, BETAV Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet EREN, Daire Müdürleri, Bitlis Eğitim ve Tanıtım Vakfı üyeleri, Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri, okul ve kurum müdürleri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı. 
ZİYA EREN SPOR LİSESİNİN AÇILIŞI YAPILDI.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra törende konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mürteza OĞUR ;” Bugün Ziya Eren  Spor Lisemizin açılışı için bir arada bulunmaktayız. Bizim için böylesi anlar , meslek hayatımızın, belki de en anlamlı , en özel anlarından biridir

 

Ziya Eren Spor Lisemiz eğitim öğretim faaliyetlerini gerçekleştirecek bir hizmet binasına bugün kavuşmuştur.  Okulumuz 16 derslikli olmasına rağmen 24 derslikle öğrencilerimize hizmet verecek kapasitededir. Bina olarak bir bölümü Güzel Sanatlar Lisesi olarak yapılandırılandırılmıştır. Okulumuz bu yıl toplamda 170 öğrenciyle eğitim öğretim hizmetine devam edecektir.


AÇILIŞAÇILIŞAÇILIŞAÇILIŞAÇILIŞAÇILIŞ

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.