BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından Çelenk Sunma Pogramı Töreni Düzlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından Çelenk Sunma Pogramı Töreni Düzlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından Çelenk Sunma Töreni Düzenlendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bugün ilk tören Atatürk Anıtı'nda yapıldı. Şehrin merkezindeki Gökmeydan Meydan alanında düzenlenen törende İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal GÜR, Atatürk Anıtı'na Millî Eğitim Müdürlüğü çelengini bıraktı.  Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) Açılışının 104.Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çelenk sunma törenine; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal GÜR'ün riyasetinde, Şube Müdürlerimiz ilimizdeki kurum yöneticilerimiz, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.  Coşkulu bir kalabalığın katılımıyla gerçekleşen Çelenk Sunma Töreni, Millî Eğitim Müdürlüğü çelenginin İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal GÜR'ün Atatürk Anıtı'na bırakmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla sona erdi.  Çelenk sunma törenine katılanlar yöneticlerimiz ve öğrencilerimiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkusunu yansıtan toplu fotoğraf çektirdiler. 24-04-202424-04-202424-04-2024

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.