BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ahlat ve Adilcevaz İlçelerimizde Kurulacak Olan Tasarım ve Beceri Atölyeleri İçin Okullarda İnceleme Yapıldı
![Ahlat ve Adilcevaz İlçelerimizde Kurulacak Olan Tasarım ve Beceri Atölyeleri İçin Okullarda İnceleme Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_06/23082538_IMG-20200622-WA0010.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin Korkmaz, İl Mem Şube Müdürü Sayın Fesih Yıldız, Ahlat İlçe Müdürü Sayın Mutluk Özden ve Adilcevaz İlçe Müdürü Sayın Yavuz Beşkardeş ile birlikte 2 ilçemizde muhtelif okullarda kurulacak olan 7 adet Tasarım ve Beceri Atölyesi için okullarımızda altyapı ile yer tespiti denetim ve incelemesinde bulundular.