BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİTLİSTEKİ OKUL MÜDÜRLERİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ
![BİTLİSTEKİ OKUL MÜDÜRLERİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_17164126_11161923_img_0685.jpg)
2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının 2. döneminde yapılan TEOG sınavı ile ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürümüz M. Emin KORKMAZ´ın başkanlığında Merkez Okul Müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı. Sunumu yapan Şube Müdürü Burhanettin ELÇİ " Geçen döneme göre il genelinde 4,5 puanlık bir artışın olduğu, temel dersler de ise (Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji) yükselme olduğu ve Türkiye ortalamasının üstünde bir sıralamada olduğu gözlemlendi" dedi.