BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz M. Emin Korkmaz'ın Güroymak Anadolu Lisesi Ziyareti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz M. Emin Korkmaz'ın Güroymak Anadolu Lisesi Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_12/10163257_photo_2019-12-10_16-33-26.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin Korkmaz, Güroymak Anadolu Lisesi'ndeincelemelerde bulunarak; öğretmen , öğrenci ve idarecilerle 2023 Eğitim Vizyonu, İnsan Hakları, iyi insan , iyi vatandaş ve okumanın önemi üzerine söyleşi yaparak okul pansiyonunda incelemelerde bulundular. İl Milli Eğitim Müdürümüze; Güroymak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nazım Budak, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Mehmet Kara ve Güroymak İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Serdar Ergün eşlik ettiler.