BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M. Emin Korkmaz İlimiz Ar-Ge Birimi Tarafından Yürütülmekte Olan Eğitim Projelerini Tanıttı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M. Emin Korkmaz İlimiz Ar-Ge Birimi Tarafından Yürütülmekte Olan Eğitim Projelerini Tanıttı](/meb_iys_dosyalar/2019_10/17192234_17163849_IMG-20191017-WA0012.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin Korkmaz ilimiz Ar-Ge birimi tardaından yürütülmekte olan 2019-2020 eğitim projelerini tanıttı. Bitlis Öğretmenevinde düzenlenen tanıtım toplantısına il ve ilçe şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.