BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ 8 Ağustos İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ;Şube Müdürlerimiz Sayın Burhanettin ELÇİ ve Sayın Sebahattin SUBAŞI ile birlikte 8 Ağustos İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ 8 Ağustos İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_22152545_img20151022wa0001.jpg)
Yapılan ziyaretin ardından öğretmenlerle öğlen yemeğinde biraraya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ ve Şube Müdürlerimiz öğretmen ve idarecilerden okulun sorunlarını dinledi.