BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ , İl Müdür Yardımcısı Hüseyin ULUDAĞ ve Şube Müdürü Metin AYGÜN ile birlikte Necibe Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'nde incelemelerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ , İl Müdür Yardımcısı Hüseyin ULUDAĞ ve Şube Müdürü Metin AYGÜN ile birlikte Necibe Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'nde incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/13105454_IMG_5633.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ , İl Müdür Yardımcısı Hüseyin ULUDAĞ ve Şube Müdürü Metin AYGÜN ile birlikte Necibe Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'nde incelemelerde bulundu.