BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ İmam Hatip Sivil Toplum Platformu üyeleri ile toplantı yaptı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ İmam Hatip Sivil Toplum Platformu üyeleri ile toplantı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_05134936_photo_20160105_134521.jpg)
Bitlis İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Bitlis İmam Hatip okulları sivil toplum platformu başkanı Sayın Fatih KADRİOĞLU´nun başkanlığında ilçe temsilcileri ve İmam Hatip Sivil Toplum Platformu üyelerinin katılımıyla aylık yapılan toplantıya katıldı.