BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Mutki İlçemizde Koyunlu İlk ve Ortaokulu Güçlendirme İşi İle İlgili incelemelerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Mutki İlçemizde Koyunlu İlk ve Ortaokulu Güçlendirme İşi İle İlgili incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2015_07/k_24100850_photo293931851204110298.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Mutki İlçemizde Koyunlu İlk ve Ortaokulu Güçlendirme İşi İle İlgili incelemelerde bulundu.Yapılan incelemelerde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ´a Şube Müdürlerimiz Sayın Suat ÇETİN ve Sayın Kayahan SUBAŞI´da eşlik etti.