BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ , Teknofest'te dereceye giren öğrencilerimiz ile danışman öğretmenlerimizi makamında kabul etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ , Teknofest'te dereceye giren öğrencilerimiz ile danışman öğretmenlerimizi makamında kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/12160837_FcchtbcWYAA8CNF.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ , Teknofest'te dereceye giren öğrencilerimiz ile danışman öğretmenlerimizi makamında kabul etti. Ziyaretlerinden ötürü müdürümüz kendilerine teşekkür edip, başarılarının devamını diledi..