BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ´ın Mutki Kavakbaşı, Mutki Erler, Mutki İkizler YBO incelemeleri
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ´ın Mutki Kavakbaşı, Mutki Erler, Mutki İkizler YBO incelemeleri](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_10200812_img20150510wa0046.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ Mutki Kavakbaşı, Mutki Erler ve Mutki İkizler Yatılı Bölge Ortaokulunda incelemelerde bulundu ve İkizler YBO´ya yapılacak spor salonu ve 6 dairelik lojmanın inşaatında incelemelerde bulundu, ayrıca inşaatına başlanılan İkizler Kapalı Spor salonu ve 6 dairelik lojmandaki çalışmaları yerinde inceledi.