BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. MEHMET EMİN KORKMAZ BAŞKANLIĞINDA MTSK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.
Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Sn. M.Emin Korkmaz’ın başkanlığında MTSK toplantısı düzenlendi.![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. MEHMET EMİN KORKMAZ BAŞKANLIĞINDA MTSK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_19160340_img_0786.jpg)
Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü M. Emin Korkmaz, Şube Müdürü Burhanettin Elçi, İlçe Şube Müdürleri’nin yanı sıra İl ve ilçe MTSK müdürleri katıldı.
Toplantıda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü M.Emin Korkmaz ; Direksiyon eğitimi dersi sınav uygulama ve değerlendirme görevlilerinin sınav yönergesi doğrultusunda hareket etmelerini, uygulama sınav gözetmenleri için seminer verileceğini söyledi.Özel MTSK’ların sorunları dinlenerek durum değerlendirilmesi yapıldı.