BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Merkez Şehit Ergin Komut İlkokulu Ziyareti
![Merkez Şehit Ergin Komut İlkokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2020_02/03195222_IMG-20200203-WA0010.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin Korkmaz, 2019-2020 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi ilk gününe Merkez Şehit Ergin Komut İlkokulunu ziyareti ile başladı. Sayın Korkmaz; idareci, öğretmen ve öğrencilerimiz ile bir araya gelerek eğitim öğretim yılının ikinci döneminde başarı diledi. Sayın Korkmaz'a Şube Müdürü Sayın Metin Aygün eşlik etti.