BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Valimiz Ahmet ÇINAR Bey´in başkanlığında toplantı
![Sayın Valimiz Ahmet ÇINAR Bey´in başkanlığında toplantı](/meb_iys_dosyalar/2017_01/20133058_photo_2017-01-20_13-29-00.jpg)
Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin KORKMAZ tarafından 19/01/2017 tarihinde saat 10.00´da tekstil sektörü temsilcileri, ilgili kurum müdürleri ile mesleki eğitim, çıraklık eğitimi, sektörün sorunları ve ara eleman ihtiyaçlarına yönelik Bitlis Valimiz Sayın Ahmet ÇINAR Bey´in başkanlığında toplantı yapıldı.