BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST VE SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ (AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI) YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNE İLİŞKİN DUYURU

Bakanlığımızın merkez ve taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli fizyoterapist ve sözleşmeli destek personeli (aşçı, aşçı yardımcısı) pozisyonuna yerleştirmeler 13.11.2021 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Bu kapsamda İlimize ataması gerçekleşen adayların görevlendirmeleri EK-1 Bakanlık Mailinde belirtilen kriterler çerçevesinde yapılacaktır. İlgililerin EK-2 Tercih Formunu elektronik ortamda doldurduktan sonra ıslak imzalı bir suretinin atama13@meb.gov.tr adresine tarayarak 13/12/2021 tarihi mesai bitimine kadar göndermesi gerekmektedir. Söz konusu görevlendirme sonuçları açıklandıktan sonra EK-2 Tercih Formunun ıslak imzalı suretinin Müdürlüğümüze elden teslim edilmesi gerekmektedir.

NOT: Görevlendirme sonuçları Müdürlüğümüz resmi internet sitesinden açıklanacaktır.

 

Aşçı ve aşçı yardımcısı görevlendirme tercih listesi için tıklayınız.

Fizyoterapist görevlendirme listesi için tıklayınız

Ek-2 tercih formu için tıklayınız.

 

.

 

 

Yeni Hükümet Konağı Kat 3 BİTLİS - (434) 280 13 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.