BİTLİS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yükseliş ortaokulu resim sergisi
![Yükseliş ortaokulu resim sergisi](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_08102257_photo_20160608_095434.jpg)
Vali Yardımcılarımız Sayın Kamil GÜZEL ve Sayın Hakan ŞEKER, Sayın Belediye Başkanımız Hüseyin OLAN, Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin KORKMAZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sayın Burhanettin ELÇİ, Sayın Nurettin BİRİŞİK ve Sayın Seyit Bahattin SEYİTOĞLU Yükseliş Ortaokulunun düzenlemiş olduğu resim sergisine katıldılar.